25

Monday, May

Olejarnia i Statoil Kosów Lacki - sruta rzepakowa

Fotele masujące
 /  / Fotele masujące
Fotele masujące

Fotele masujące

Fotele masujące
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Fotele masujące

Nie są najtańsze, ale wpasowują się w ciało niczym sprawne ręce masażysty. Siedzący w takim fotelu odczuwają ugniatanie, uciskanie (także powietrzne), ostukiwanie, wałkowanie. Na rynku dostępne są także fotele z podnóżkiem masującym łydki i stopy. Przy wyborze fotela warto sprawdzić, czy materiał, z jakiego wykonano mebel, jest przyjemny w dotyku i bezpieczny dla alergików.

Poduszki masujące

W zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć, możemy wybrać odprężające poduszki z głowicami, które wykonują koliste i wibrujące ruchy, albo promieniujące poduszki z kamienia nefrytowego, eliminujące lub mięśni i kręgosłupa.

Maty

Maty masujące to propozycja dla tych, którzy wykonują wielogodzinną pracę w pozycji siedzącej. Kwadrans masażu dziennie zapewnia elastyczność i sprawność mięśni oraz oddala zagrożenie skrzywień kręgosłupa i wady postawy. Matę możemy umieścić na kanapie, łóżku lub w fotelu – przyjęcie ulubionej pozycji pozwoli nam na pozbycie się nagromadzonego w nas napięcia.

Materace

Producenci materaców prześcigają się w ilości i jakości programów masujących, zatem na rynku mamy obecnie ogromny ich wybór. Istnieją materace z funkcją rozgrzewania, wibrowania, zwalczania cellulitu i bólu, rehabilitacyjne materace powypadkowe.

Masażer stóp

Stopy podczas chodzenia dźwigają spory ciężar. Często zdarza się, że posiadamy buty niedostosowane do kształtu stopy – po całym dniu chodzenia i uciskania nasze nogi potrzebują sporej dawki ukojenia i relaksu. Producenci artykułów masujących oferują wielofunkcyjne elektroniczne masażery do stóp (m.in. z funkcją chłodzenia). Możemy się zdecydować na najprostszy, tańszy i nie zużywający prądu ani baterii drewniany aparat do masażu stóp. (Najczęściej 4- lub 8-rzędowy).

Wyeliminowanie stresu i rozładowanie napięcia korzystnie wpływa na cały nasz organizm. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, które jest dla nas najwygodniejsze. Pamiętajmy o tym, że większość masażerów to dodatkowe koszty w postaci wymiany baterii lub zużycia energii.

About the author:

Related posts