25

Monday, May

Olejarnia i Statoil Kosów Lacki - sruta rzepakowa

Ozdobne listwy przypodłogowe
 /  / Ozdobne listwy przypodłogowe
Ozdobne listwy przypodłogowe

Ozdobne listwy przypodłogowe

Ozdobne listwy przypodłogowe
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

Ozdobne elementy wystroju wnętrza

Aby mieszkanie nabrało charakteru, niezbędne jest wprowadzenie do niego ozdobnych elementów. Mogą być nimi sprzęty tak oczywiste i funkcjonalne jak meble, lampy czy naczynia kuchenne. Z drugiej strony świetnym pomysłem na nadanie wnętrzu niepowtarzalności są różne mniej lub bardziej funkcjonalne drobiazgi. Można tu wymienić świeczniki, wieszaki, różnego rodzaju tekstylia, zegary czy listwy sufitowe i przypodłogowe.
Każdy z wymienionych elementów wnętrza pełni w nim istotną rolę, jednak jednymi z najbardziej wpływających na estetykę danego pomieszczenia są listwy. Ich głównym celem jest zasłonięcie mało efektownego połączenia między sufitem a ścianą lub ścianą a podłogą. Dzięki nim wnętrze sprawia wrażenie bardziej harmonijnego i dopracowanego.
Spośród listew na uwagę zasługują ozdobne listwy przypodłogowe, które mogą stanowić wyjątkową ozdobę wnętrza ze względu na różnego rodzaju i kształtu żłobienia. Takie nierówności na powierzchni listew wyglądają jak bogate ornamenty, a przy pomalowaniu listwy na odpowiedni kolor stają się bardzo wyraziste i przyciągają wzrok zarówno domowników, jak i gości.

źródło: http://wycieczki24h.pl

About the author:

Related posts