04

Monday, December

Budownictwo i Architektura

Budynek mieszkalno–usługowy przy ul. Brzask
 /  / Budynek mieszkalno–usługowy przy ul. Brzask
Budynek mieszkalno–usługowy przy ul. Brzask

Budynek mieszkalno–usługowy przy ul. Brzask

Budynek mieszkalno–usługowy przy ul. Brzask

Rozpoczęcie przez Atanera w połowie 2009 roku realizacji inwestycji przy ul. Brzask na Grunwaldzie zostało przez media jednogłośnie uznane za jeden z pierwszych symptomów ożywienia poznańskiego rynku nieruchomości. Na jednej z najdrożej sprzedanych w mieście działek deweloper buduje obecnie nowoczesny obiekt mieszkalny, w którym miejsce może znaleźć 115 rodzin. Inwestor nie zapomniał również o zapewnieniu odpowiedniej ilości lokali usługowych, których w budynku zajdziemy 14.

Przyszłych nabywców mieszkań na pewno zachęci do zakupu szerokie spektrum różnorodnych powierzchni – od najmniejszych, jednopokojowych mieszkań o metrażu od 33m2, aż do czteropokojowych apartamentów, których powierzchnia przekracza nawet 100m2. Do dodatkowych atutów inwestycji zaliczyć można również podziemne garaże dla mieszkańców, zamknięty dziedziniec, plac zabaw dla dzieci, jak również całodobową ochronę i monitoring obiektu.

Szczegółowe informacje na temat realizowanej inwestycji i sprzedaży lokali można uzyskać na stronie internetowej dewelopera: www.ataner.pl

Zobacz podobne artykuły:

About the author:

Related posts