04

Monday, December

Budownictwo i Architektura

Designerskie wieszaki
 /  / Designerskie wieszaki
Designerskie wieszaki

Designerskie wieszaki

Współczesny design

Nowoczesny design powoduje, że nawet najbardziej banalne przedmioty potrafią stać się zupełnie wyjątkowe. Nie tracą przy tym zarazem swojej funkcji, jaką zazwyczaj pełnią.

Designerskie wieszaki to, mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, tylko detal, ale taki detal w niebanalnej oprawie może się stać prawdziwą ozdobą wnętrza naszego domu. Każdy może dopasować go do swojej osobowości czy nawet zainteresowań, bo na rynku dostępne są naprawdę oryginalne modele, i to wykonywane z najróżniejszych tworzyw – naturalnych albo sztucznych – modele z drewna, metalu czy chromowane.

Modele w formie kolorowych gałek z różnymi wzorami, geometryczne lub fantazyjne kształty czy niebanalne stojaki z hakami to tylko kilka przykładów współczesnego wzornictwa. Najlepiej prezentują się na jednolitym tle, bo wtedy uwydatnia się ich oryginalność. Przy czym cały czas są to praktyczne przedmioty, które służą nam do odwieszania różnych części garderoby i pomagają tym samy utrzymać większy porządek w naszym domu.

Zobacz podobne artykuły:

About the author:

Related posts