04

Monday, December

Budownictwo i Architektura

Mieszkania – inwestycja na Marcelinie w Poznaniu.
 /  / Mieszkania – inwestycja na Marcelinie w Poznaniu.
Mieszkania – inwestycja na Marcelinie w Poznaniu.

Mieszkania – inwestycja na Marcelinie w Poznaniu.

Mieszkania – inwestycja na Marcelinie w Poznaniu.

Ataner, najbardziej znany z poznańskich deweloperów, rozpoczyna realizację swojego najnowszego projektu na poznańskim grunwaldzie. Zakończenie piewszego etapu inwestycji planowane jest na połowę 2011 roku. Cały projekt składać się będzie z czterech osiedli, w ramach których powstanie kilkanaście budynków zlokalizowanych w rejonie ulic Marcelińskiej, Wałbrzyskiej i Świerzawskiej, natomiast w ramach pierwszego etapu zrealizowane zostaną cztery budynki.

W obecnie realizowanym etapie zaplanowano 187 mieszkań oraz 14 lokali usługowych, natomiast wewnętrzna część osiedla zagospodarowana zostanie zielenią i placami zabaw dla dzieci. Budynki posiadać będą od 5 do 8 pięter, w części podziemnej zaś znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi dla mieszkańców. Deweloper zadbał o zróżnicowaną ofertę mieszkań – w realizowanych budynkach znajdą się więc lokale od jednopokojowych, do czteropokojowych. Najmniejsze dostępne mieszkania posiadają powierzchnię od około 30m2, największe zaś dochodzą aż do 87m2.

Cały teren inwestycji będzie monitorowany, zamontowany zostanie również system monitoringu. Dużym atutem jest zlokalizowany w niewielkiej odległości Lasek Marceliński. Planuje się również realizację centrum rekreacyjnego dla całego kompleksu mieszkaniowego. Ceny mieszkań zaczynają się od 6.400zł brutto za 1m2 powierzchni, natomiast ceny garaży od 1.500zł + VAT za 1m2.

About the author:

Related posts