29

Monday, May

Budownictwo i Architektura

Żaluzje fasadowe Kraków
 /  / Żaluzje fasadowe Kraków
Żaluzje fasadowe Kraków

Żaluzje fasadowe Kraków

Żaluzje fasadowe Kraków

Żaluzje fasadowe Kraków to doskonała alternatywa dla rolet zewnętrznych. Są bardzo eleganckie, więc najczęściej decydują się na nie właściciele nowoczesnych domów jednorodzinnych. Są wyjątkowo designerskie, więc zyskały sporo zwolenników.

Mogą być zintegrowane z systemem domu inteligentnego, co oznacza, że położenie listew żaluzji może się zmieniać wraz ze zmieniającym się natężeniem światła bez ingerencji człowieka. Całość może być zupełnie zautomatyzowana i nawet jeśli wszyscy domownicy są poza domem, żaluzje będą ustawiać się tak, by pokoje się nie nagrzewały.

To rozwiązanie droższe od tradycyjnych rolet, ale też wiele bardziej nowoczesne. Stanowią też naturalną barierę przed włamaniem. Poza tym zapewniają prywatność domownikom. Ich montaż nie jest skomplikowany.

Wiele osób ceni żaluzje fasadowe za to, że można nimi sterować. Dzięki możliwości zmiany kąta położenia lameli, można wpuszczać do domu trochę światła lub całkowicie je ograniczyć. Typowe żaluzje zewnętrzne to pod tym względem system zero jedynkowy.

About the author:

Related posts